Náš realizačný tím

Daniel Cviklik

Konateľ/ záhradný realizátor

”Práca záhradného realizátora je vzrušujúca a jedinečná, je to výzva popasovať sa s terénom, s prostredím, s počasím - ale výsledok stojí za to

Ing. Mária Cvikliková

Konateľ / záhradný dizajnér

”Zakopnem o kameň a vložím ho do skalky,  nájdem kúsok dreva a spravím z neho svietnik, vkladám veciam nový krajší život, keď sa na niečo pozriem vidím inú dimenziu, nechajte ma tvoriť a zbadáte ju aj Vy“

O nás

  Ako spolumajiteľka spoločnosti, vyštudovaná záhradníčka- aranžérka s desaťročnou praxou, a absolventka  Agrobiologickej fakulty na SPU v Nitre, so zameraním na ekologické poľnohospodárstvo, tiež ako absolventku kurzu interiérového dizajnu, ma spolu s mojim manželom popri práci raelitných maklérov a finančného poradcu náhoda priviedla  späť k mojej pôvodnej profesii. 

   Aby sa nehnuteľnosť dobre predala musí byť niečim výnimočná, veľa zohráva lokalita a cena, no pár úprav či už v interéry, alebo v záhrade môže urobiť priam zázraky a samozrejme pridať pár EUR do vrecka. Spokojné tváre našich klientov nás utvrdili v tom, že ideme správnym smerom.

      Nepokojné ruky, chuť tvoriť stále niečo nové,  ma sprevádzajú po celý môj život.  pozriem na priestor a vidím ho inak, viem, čo je potrebné posunúť, čo presadiť, čo dať úplne inam, niekedy stačí len málo a je tu nový priestor.

      Spoločný vsťah k prírode, k  prírodným a recyklovaným materiálom, nadšenie pre prácu záhradného dizajnéra strhlo aj môjho manžela, z ktorého sa stal realizátor mojich projektov.  Úzka spolupráca v takomto tandeme nás podnietila založiť rodinnú firmu založenú na odbornosti a kvalite. 

    Naša spoločnosť je jedinečná svojim prístupom, uprednostňujeme ekologické a recyklované materiály, ale nebránime sa ani moderným prvkom, je dôležité vnímať potreby a požiadavky klienta s ohľadom na okolité prostredie. 

    Ak potrebujete pomôcť vytvoriť modernú, vidieckú alebo zeleninovú záhradu, vysadiť ovocný sad, vybudovať jazierko, umiestniť gril, či altánok záhradný dizajnér Vám môže správne poradiť.

      Nepoužívame zabehnuté štýly, nekopírujeme prácu iných, tvoríme originál šitý na mieru.  


                                                                                       Ing. Mária Cvikliková- dizajnér